Služby

Stavebná činnosť

Naša spoločnosť pracuje s materiálom, ktorý je už 40 rokov na stavebnom trhu. Vedenie firmy má dlhoročné skúsenosti so stavebnými projektami u nás aj v zahraničí. V dôsledku expandovania sa založila spoločnosť Komplexx Group so zameraním na trh Južnej Ameriky.
Neustále napredujúca práca v technických parametroch, najvyššia presnosť pre garanciu kvality a prepracovaná logistika nám umožňujú realizovať naše projekty počas niekoľkých dní, na rozdiel od väčšiny konkurencie, ktorým trvajú celé mesiace.
Ide o systém výstavby tretieho tisícročia, pri ktorom sú použité moderné materiály špičkovej kvality. Všetky materiály sú recyklovateľné a jednorazovo použiteľné bez toho, aby došlo k poškodeniu životného prostredia.
S použitím systému sendvičových panelov je možné dosiahnuť veľmi vysokých energetických parametrov bez nutnosti zväčšiť oblasť výstavby, alebo zredukovať obývanú oblasť. Ľahkosť konštrukcie umožňuje znížiť spotrebu použitého základového materiálu a tak znížiť aj celkové náklady. Výroba sendvičových panelov v automatických výrobných linkách poskytuje vysokú úroveň presnosti, ktorá umožňuje vykonávať finálne práce veľmi vysokej kvality.

Stavebná činnosť
Kontakt
  • Adresa:
    Pražská 23
    811 04 Bratislava
    Slovenská republika
  • Telefón: +421 908 688 283
  • Email: info@komplexxgroup.com
Napíšte nám

© 2016 Komplexx Group. Všetky práva vyhradené.